חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
פרצו לי לאינסטגרם ולפייסבוק ושינו את המייל ואת הסיסמאות בחשבון

מה לעשות אם פרצו לי לפייסבוק? 

אם נותקתם מהפייסבוק ואתם סבורים שהשתלטו או פרצו לכם לפייסבוק אתם מוזמנים לפנות אלינו במיידי בוואטסאפ 053-543-7008 לקבלת עזרה מיידית, ככל שיעבור הזמן ולא נקבל עזרה מקצועית האקרים גורמים לפלטפורמה להאמין כי הם בעלי הבית של החשבון ובמילים אחרות לא יהיה ניתן לעשות כלום כדי לנתק אותם ולנסות לשחזר.

טעות שאתם עושים כשפרצו לכם לאינסטגרם

מה לעשות אם פרצו לי לפייסבוק? 

אם נותקתם מהפייסבוק ואתם סבורים שהשתלטו או פרצו לכם לפייסבוק אתם מוזמנים לפנות אלינו במיידי בוואטסאפ 053-543-7008 לקבלת עזרה מידית, ככל שיעבור הזמן ולא נקבל עזרה מקצועית האקרים גורמים לפלטפורמה להאמין כי הם בעלי הבית של החשבון ובמילים אחרות לא יהיה ניתן לעשות כלום כדי לנתק אותם ולנסות לשחזר.

אולם אם יש לכם ספק איך תהיו בטוחים כי אכן פרצו לכם לחשבון הפייסבוק? ולא סתם נתקלתם בבאג ובטעות נותקתם מהחשבון, אתם יכולים לבדוק האם קיבלתם הודעה שהמייל שלכם עדיין קיים בפייסבוק או שהמייל שלכם הוחלף לפני מספר דקות על ידי כתובת מייל חדשה ככה גם לגבי מספר הטלפון שלכם בידקו האם מספר הטלפון קיים עוד בפייסבוק או שאין תוצאות וכתוב שהמספר שלכם אין תוצאות של מנוע החיפוש של פייסבוק שמקשרות את מספר הטלפון לעמוד שלכם, בנוסף תוכלו לבקש מחבר/ה לבדוק בחיפוש בפייסבוק אצלם באפליקציית פייסבוק האם כשהם מחפשים את השם של החשבון שלכם בפייסבוק עולה תוצאה של השם שלכם עם תמונת הפרופיל או שמא אינכם קיימים עוד בתוצאות החיפוש!

אם פרצו לך לחשבון הפייסבוק שלך, כדאי לפעול מיד לצורך שמירה על בטיחות החשבון והמידע הפרטי שלך. הנה כמה צעדים שאפשר לבצע:

  1. שינוי סיסמה: החלף את סיסמת הפייסבוק שלך מיד. וודא שהסיסמה החדשה חזקה ולא קלה לניחוח.

  2. בדיקת התקפה נוספת: בדוק האם האקרים גישו גם לחשבונות אחרים שלך, כגון דוא"ל או חשבונות ברשתות חברתיות אחרות, והחלף סיסמות אם נחוץ.

  3. הודעה לפייסבוק: דווח לפייסבוק על פריצה לחשבונך. תוכל לעשות זאת דרך טופס תמיכה או דרך פעולות במרכז העזרה של פייסבוק.

  4. בדיקת הגדרות פרטיות: בדוק שהגדרות הפרטיות של חשבונך לא הושנו ושאין שינויים לא מורשים בחשבון.

  5. בדיקת פעילות חשודה: צפה בפעילות האחרונה בחשבון ובדוק אם נעשו פעולות שלא ביצעת.

  6. סריקת וירוסים: בצע סריקת אנטי וירוסית במחשב ובמכשירים אחרים ששימשו לגישה לחשבון.

  7. התחברות מאובטחת: הפעל אפשרויות אבטחה נוספות בחשבון, כמו אימות דו-שלבי אם אפשר.

  8. עדכון תוכן: בדוק אם התווספו תוכן לא מוכרים לחשבון שלך, והסר אותם אם יש צורך.

כאשר מתקנים את הפריצה לחשבון, כדאי להקפיד על ביצוע הכנות מוקדמות על מנת למנוע נזקים נוספים.

פרצו לי לפייסבוק מה עושים במצב כזה?

פרצו לי לפייסבוק מה עושים? ישנם מספר קבוצות של האקרים שפורצים לחשבונות פייסבוק של אנשים, חלקם מבקשים כופר שגם אם תשלמו לא תקבלו חזרה את החשבון, וחלקם פרצו לכם לפייסבוק רק כדי להרוס את החשבון ולשלוח ולהפיץ ספאם לכל החברים שלכם, היה ואתם בעלי דפים עסקיים בפייסבוק או בעלי קבוצת פייסבוק, אם האקרים יחליטו להסיר אתכם כמנהלים זה יהיה מאוד מסובך עד לרמת הבלתי אפשרי לשחזר, לכן אם אתם חוששים כי פרצו לכם לפייסבוק ככל שתפנו אלינו יותר מהר ככה הסיכויים גוברים שיהיה מה לעשות ולשחזר את חשבון הפייסבוק הפרוץ, מוזמנים לפנות אלינו בוואטסאפ 053-543-7008 ונשמח לעזור.

למה פרצו לי לפייסבוק?

אולי אתם נתקלים בתופעה הזו ממש לראשונה ולכן זה נראה לכן מצב חריג, אבל בפועל ההפך הוא הנכון כמעט בכל יום בעולם בכלל ובישראל בפרט נפרצים חשבונות אינסטגרם וחשבונות פייסבוק על ידי האקרים ממדינות עולם שלישי ומדינות אויב ששם אין באמת אכיפה על פשעי הסייבר האלה ולכן כמעט בלתי אפשרי להגיע ולהניח את היד על אותם מבצעי פשעי סייבר, אז כמו שהבנתם לעצור את האקרים לא בהכרח מטרה רלוונטית אבל התופה שפורצים לחשבונות פייסבוק הינה תופעה שכיחה  ולכן אתם יכולים להירגע שלא מדובר במעשה מכוון ספציפית לחשבון שלכם אלא עבור הפורץ אתם רק עוד יום במשרד.

אם אחכה אז חשבון הפייסבוק יסתדר?

ההפך הוא הנכון ככל שעובר הזמן הסיכויים שלכם לחזור לחשבון שלכם פוחתים משמעותית, בעיקר בשעות הראשונות זאת אומרת דווקא ב24 שעות הראשונות מאז שפרצו לכם עוד יש לכם סיכוי סביר שתפנו לעזרה מקצועית ויהיה ניתן תאורטית לשחזר מפריצה את חשבון הפייסבוק שלכם, אולם אם התמהמהתם ולא השלמתם עם המצב ועברו השעות או גרוע מכך עשיתם טעויות "ראש בקיר" וניסתם לבקש קודים כדי לנסות לאפס סיסמה ועדיין לא הבנתם שכל האקר מתחיל יודע שכשהוא פורץ לחשבון פייסבוק של אדם אחר הדברים הראשונים שהוא עושה זה לשנות סיסמה בחשבון ולשנות את הפרטים שלכם לשלו כמו מספר טלפון וכתובת אימייל, לכן אם הערתם את האקרים ולא השכלתם להבין שלשלוח להם קודים לפרטים שלהם יכול רק לפגוע עוד יותר בסיכוים שאי פעם תחזרו לחשבון הפייסבוק שנפרץ לכם זה עתה, יכול להיות שהדבר שיציל אתכם בשלב זה הוא לפנות לעזרה מקצועית.

האם אוכל לחזור לחשבון הפייסבוק שלי שנפרץ?

לא בהכרח, לא כל חשבון שנפרץ אפשר להחזיר מפריצה! לכן חשוב לפנות אלינו בוואטסאפ כמה שיותר מהר מהרגע שפרצו לכם לקבלת עזרה מקצועית, האקרים מצד אחד לא פראיירים וערוכים לכך שתנסו לפנות לכל מיני אנשים שקוראים לעצמם מומחים שגובים אלפי שקלים בטענה שהם יכולים לעזור לכם לחזור לחשבון אבל ההפך הוא הנכון, במהלך השנים נתקלנו במאות מקרים של חשבונות פייסבוק פרוצים חלקם חשבונות פרטיים או עסקיים עם ערך רב הייקר לבעליהן והטעות שעשו בעלי החשבון היא או שהם חיכו יותר מ24 שעות עד שהחלו להתעשת ולנסות לחפש פתרון וחלק פנו לאותם חובבנים שטוענים שהם יכולים להחזיר את חשבון הפייסבוק מפריצה כמובן ללא הוכחות וללא המלצות  ואלו עשו יותר נזק וקבעו סופית את העובדה שהחשבון אבוד ואי אפשר לשחזר אותו מפריצה, מצד שני הפלטפורמות עצמן גם לא עוזרות במקרים כאלו ואכן גם מקשות יותר ויותר על כל ניסיון חובבני לחזור לחשבון הפייסבוק הפרוץ.

למה כל כך מסובך לשחזר חשבון פייסבוק שנפרץ?

מצד אחד האקרים שפרצו לכם לחשבון הפייסבוק מונעים ממכם את היכולת לומר לפלטפורמה כי פרצו לכם לחשבון וסיכויים גבוהים שהאפליקציה לעולם לא ידעו בכלל שפרצו לכם, אם אדם שולח הודעות מוזרות לאנשים אז נסווג אותו כחשבון פרוץ? לא יש אנשים מוזרים וזה חלק מהעולם לכן גם כאשר פרצו לכם לפייסבוק אין באמת סממן כזה או אחר שהפלטפורמה אמורה לבד להבין שפרצו לכם לחשבון הפייסבוק, 2 ומצד שני הפלטפורמה עובדת בגרף עולה שככל שעוברים השנים הם נוקטים בפחות סובלנות ופחות מרחב תמרון כדי שכביכול יהיה יותר קשה לפרוץ לאדם הסביר לחשבון הפייסבוק אבל ביחד עם זה האקרים כאשר הם כבר פרצו לכם לפייסבוק אז כעת כל הנהלים המחמירים הללו משחקים לטובתם, הרי הפלטפורמה לא יודעת שפרצו לכם לפייסבוק וכעת התהפכו היוצרות ואתם אלו שרוצים להשיג גישה אמנם בחזרה לחשבון שאדם אחר האקר אם תרצו מחזיק בו ושולט עליו ומקבל התראה על כל ניסיון חובבני שלכם לבקש קוד איפוס סימה לפרטים שלו שהוא שם שהחליפו את הפרטים שלכם וככל שעובר הזמן הפלטפורמה מאמינה כי הפרטים של האקרים הם הכניסו לחשבון שלכם הם אלו הפרטים הנכונים.

פריצה לאינסטגרם ופייסבוק שהם מקושרים

מה לעשות אם פרצו לי לאינסטגרם ולפייסבוק? 

הטעויות שרוב האנשים עושים הם שהם לא מודעים לעובדות כי מטא עשתה מספר עדכונים בשנת 2024 שמשנים את כל כללי המשחק וכל האנשים שלא מעודכנים וטוענים שהם "מומחי אבטחה וסייבר" ממליצים לאדם הסביר שנפרצו לו החשבונות המלצות רשלניות שיגרמו לו לאבד את החשבונות שלו לצמיתות! 1 מטא עשתה עדכון שחשבון שיקבלו עליו דיווחים רבים שהוא נפרץ לא רק שזה לא יעזור לבעליו לחזור לחשבון אלא החשבון יחסם לצמיתות בטענה של חשבון שעובר על ספאם והנחיות הקהילה של מטא הלא הם אינסטגרם ופייסבוק, בעבר היה נהוג שצריך לדווח על חשבון אינסטגרם שנפרץ אבל המציאות כיום היא שמגיעים אלינו מקרים רבים למשל שפרצו לאינסטגרם של רוני בשעה 10:00 בבוקר, רוני עושה כל טעות אפשרית 1 היא מבקשת מהחברים שלה לדווח על האינסטגרם שלה שזהו חשבון פרוץ, לכאורה נשמע הדבר ההגיוני לעשות לא כך? אלא שאת מטא זה ממש לא מעניין מי פרץ למי פרצו למה וככה אלא הפתרון שהיא נותנת הינו לחסום את החשבון לצמיתות בטענה של ספאם, ובפחות מ50% מהמקרים 1 כל הדיווחים לא עובדים והחשבון הפרוץ  נשאר כמו שהוא אולי גם הוא היה בדרך להיחסם אבל האקר הקדים תרופה למכה והצליח לאמת שהוא אדם אמיתי בחשבון בין עם זה על ידי קוד וכו' . 2 החשבון נחסם לצמיתות והלך החשבון  סופית, אגב אם זה כבר קרה לכם תוכלו לפנות אלינו לווצאפ 053-53-7008 לקבלת ייעוץ והצעת מחיר עבור העורכי דין שלנו שיכולים להחזיר חשבון פייסבוק ואינסטגרם שנפרצו ונחסמו לצמיתות,  בכל אופן טעות מספר 2 רוני מחליטה  לנסות לשחזר לבד ושולחת קודים בטעות לפרטים של האקרים שמחוברים במקום הפרטים שלה אבל היא טוענת שהיא הייתה בטוחה שהפרטים שלה נמצאים ומחוברים לחשבונות, הלו פרצו לך אם עוד לא הבנת וזה הבסיס להגדרת מקרה של פריצה, הדבר הראשון שהאקרים שפורצים לך עושים זה להחליף את הפרטים שלך שבחשבון לפרטים פיקטייבים שלהם, למשל ברוב המקרים נראה התחלה וסיומת של כתובת אימייל מפוקפקת אבל לרוב הטלפון של האקרים שהם שמים בחשבון הינו טלפון שמסגיר את ארץ המוצא שלהם! 

 
פרצו לי לאינסטגרם ופרצו לי לפייסבוק מה לא לעשות

מה לעשות אם פרצו לי לאינסטגרם ולפייסבוק? 

טעות מספר 3: רוני לאחר שעות שבהם קיבלה מטר של הודעות מחברים החל מהצבא ועד למכרים מהבית ספר היסודי, כן האקרים  שפרצו עושים אוטומציה שתשלח הודעות ספאם לכל החברים של רוני גם אלו שלא דיברה איתם שנים אבל הם עוקבים אחריה מהעבר או שממש פעם דיברה איתם באינסטגרם, ועברו על רוני שעות של חרדה ואי נוחות בכך שהאקר ממדינה זרה עושה ככל העולה על רוחו בזהות שלה ובחשבון שלה ובתמונות שלה, כן האקרים לוקחים תמונות של האדם הפרטי שאליו שייך החשבון אל דאגה גם אם לא פרסתם פוסטים הם יקחו תמונות פרטיות שלכם מהארכיון  ויפרסמו עליהם שאתם ממליצים לכולם להשקיע בביטקוין והנה התמונה שלכם עם ההמלצה אמורה לשדר אמינות, בחזרה לרוני שסוף סוף מחליטה לפנות לגורם מקצועי וכאן עוד טעות של הרבה אנשים!!! זו אגב הטעות שמחסלת הכי הרבה חשבונות!

 
פרצו לי לאינסטגרם ומיד פרצו לי לפייסבוק טעות מספר 4 קרקע בתולית

מה לעשות אם פרצו לי לאינסטגרם ולפייסבוק? 

טעות מספר 4: יש הבדל עצום אם מהרגע שפרצו לכם לאינסטגרם או פרצו לכם לפייסבוק ולא עשיתם ראש בקיר ונתתם לחרדות להשתלט עליכם ופניתם אלינו לגורם מקצועי שיפתור את הבעיה כאשר הקרקע בתולית, זאת אומרת לא עשיתם כל ניסיון לשחזור ולא לחצתם על כפתורים סתם ולא הערתם את האקרים, כן למי שלא הבין כמו שמקודם כל פעולה לא מקצועית ורשלנית שהיו עושים כדי לנסות לפרוץ לכם בקלאמזיות הייתם מיד מקבלים עליה התראה כעת התהפכו היוצרות וכעת האקרים ששולטים בחשבון מקבלים התראות על כל ניסיון שלכם לבקש קודים או לנסות לשחזר ולכן רוב מוחלט של האקרים כשהם מקבלים התראות על נסיונות בנוגע לחשבון , האקרים הטורקים עשוים באגים שכפתורים באפלקציה לא יעבדו לכם תלחצו גם 100 פעם ולא תעברו לדף הבא, חלקם עושים באגים שתתקבל הודעת שגיאה גם באינסטגרם וגם בפייסבוק, וחלקם עושים שהמכשיר האייפון / אנדרואיד שלכם פשוט לא יזכור אתכם יותר! בחזרה לעניינו, אם לא עשיתם טעויות ראש בקיר והבנתם שאין טעם להעיר את האקרים שבפנים אבל רוני למשל שפרצו לה בשעה 10:00 בדוגמא שלפנינו לא עשתה טעויות של להעיר את האקרים שבחשבון אבל מנגד חשבה שאם היא תחכה זה יחלוף.. ממש גאונות בטוחה שחשבת על זה לבד? והנה הגיעה לה השעה 14:00 והפטנט של לחכות משום מה לא עובד .. היא סוף סוף מחליטה לפנות אלינו לסייבר מאיג בוואטסאפ, העניין הוא שלא כל חשבון הוא בר שחזור והרבה חשבונות שנפרצו קשה עד בלתי אפשרי לשחזר  וחייבים להיות מאוד מדויקים בתהליך,רוני פונה אלינו והיו לנו הרבה מקרים כאלו : הדו שיח הוא כזה: רוני: היי סייבר מאיג פרצו לי לאינסטגרם מה אפשר לעשות? נציג: עונים היי רוני לפני כמה זמן פרצו לך? ומה שם החשבון באינסטגרם? רוני: פרצו לי בבוקר והשם של החשבון זה …. נציג: בודק לך. היי רוני החשבון שהזכרת לא קיים בחיפוש באינסטגרם, תבדקי גם דרך חברה שעקבה אחריך ביום יום ותעדכני אותי אם אני צודק. רוני: כן בדקתי הרגע עם חברה האינסטגרם לא קיים בחיפוש איך זה יכול להיות הרי לא אמרתי לאנשים לדווח ולא עשיתי פעולות להעיר את האקרים שבפנים, נציג: אבל שכחת את מרכיב הזמן שאינסטגרם חוסמת את החשבון לצמיתות על זה שהאקרים שולחים לאנשים הודעות של ספאם ומעלים תמונות פרטיות עם טענות של מידע מוטעה ולכם אינסטגרם חוסמת את החשבון לצמיתות, רוני: אז מה אני יכולה לעשות? נציג: טכנית החשבון שלך אבוד היית צריכה לפנות אלינו בזמן סביר מהרגע שפרצו לך ולא להשתאות ולבזבז את הזמן כעת נשאר רק הפתרון האחרון שאפשר לנסות לשחזר את האינסטגרם מפריצה וחסימה לצמיתות על ידי עורכי הדין שלנו אבל זה תהליך שונה ומורכב  שלוקח לפחות שבוע וחצי אם לא יותר סטטיסטית.

ביקורות אותנטיות של אנשים שהצלחנו להחזיר להם את האינסטגרם והפייסבוק שנפרצו

נגן וידאו אודות פרצו לי לפייסבוק וגם פרצו לי לאינסטגרם
נגן וידאו אודות Her Instagram was hacked, and we recovered it from the hack
נגן וידאו אודות חסמו לה את האינסטגרם
נגן וידאו אודות פרצו לאינסטגרם ופרצו גם לפייסבוק של לינוי אשרם
נגן וידאו אודות פרצו לי לחשבון האינסטגרם

מוזמנים להתרשם בקבוצת הביקורות

נגן וידאו אודות שחזור חשבון אינסטגרם פרוץ
נגן וידאו אודות נחסם לי האינסטגרם
נגן וידאו אודות חסמו לה את האינסטגרם
נגן וידאו אודות פרצו לי לאינסטגרם וסייבר מאיג שחזרו את חשבון האינסטגרם
נגן וידאו אודות נפרץ לי האינסטגרם וסייבר מאיג שחזרו את החשבון

ביקורות בפייסבוק

להתרשמות ממאות ביקורות עלינו באתר בזק

עוד כתבות שעשויות לעניין אותך

כתיבת תגובה

error: The content is protected by copyright